Versterking Gezocht voor Sportief 60+ Tennis Team

07 januari 2019


Al gedurende vele jaren tennissen wij als team enthousiast op de woensdagavonden. Een aantal teamleden zijn vanwege blessures van blijvende aard echter niet meer beschikbaar. Om die reden roepen wij enthousiaste  sportieve tennissers op zich bij ons aan te sluiten en ons team te versterken. Op deze avond staat sportief tennissen centraal, maar een gezellige nazit weten wij ook te waarderen. 

Ben jij nog sportief en vindt je het gezellig om op een vaste avond lekker te tennissen, kom dan ons team versterken. Wij verwelkomen je graag ! 

Voor nadere informatie en of opgave kun je bellen met Peter Westervaarder telefoon 06.53.24.92.04 of mail naar [email protected] 

Met sportieve groet,
Arthur Smetsers , Frits van Wijngaarden, Peter Zuidhof en Peter Westervaarder. 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0321-313270

Educalaan 20

Postbus 62
8250 AB Dronten