Teams Tenniscompetitie

 

Voorjaar 2018

Donderdagochtend dames
ATC Dronten 1
2e klasse

Dorien Beijshuizen (aanvoerder)
Hanneke de Boer
Wil Houter
Ria Joosten
Gre Kooy
Astrid de Rooij

Donderdag-avond
8&9-competitie
2e klasse

Cynthia Eefting (aanvoerder)
Florine Siderius
Saskia Veldman

Vrijdagavond heren 17+
ATC Dronten 1
3e klasse


Michiel Lips (aanvoerder)
Wimjan Brasser
Marcel van Asselt
Richard Moens
Matthy Groen
Rene Lokken
Sander Wesseling

Vrijdagavond heren 35+
ATC Dronten 1
4e klasse

Wilco Brandenburg (aanvoerder)
André Vlekke
Denis Heisterkamp
Jafeth Hoeksema

Vrijdagavond dames 35+
ATC Dronten 1
4e klasse

Lucia Noorman (aanvoerder)
Belinda Hoogduyn
Els Trollman
Corina Begeman
Ellen Heeren
Frieda Bleeker
Fia Sleurink

 

 

Vrijdagavond gemengddubbel
ATC Dronten 1
3e klasse

Marije van Baal (aanvoerder)
Niels van Baal
Sahida Idu
Anwar Idu

Vrijdagavond gemengddubbel
ATC Dronten 2
3e klasse

Tina Stuart (aanvoerder)
Claudia Wesseling
Michiel Koster
Bastian te Velde
Iris Visser
Elleke Snippe

Zaterdag heren 17+
ATC Dronten 1
2e klasse

Lennart de Jonge (aanvoerder)
Kees Meewisse
Albert Waalkens
Leo Ooms
Peter Ruiter
Joop Kroeze
Roland Mögele

Zaterdag heren 35+
ATC Dronten 1
3e klasse

Jan Schelhaas (aanvoerder)
Gerrit Smit
Cock Lommerse
Henk Sjerps

Zaterdag heren 35+
ATC Dronten 2
3e klasse

Anton Ipema
John Abeleven
Patrick Roos
Reint Lindenberg

Zaterdag damesdubbel 17+
ATC Dronten 1
4e klasse

Anne-Martine Vahl (aanvoerder)
Tiny Haasjes
Kirsten Moens
Wendy Feenstra
Danielle Top
Marijke Bangma

Zaterdag dames 17+
ATC Dronten 1
1e klasse

Jacqueline Corjanus (aanvoerder)
Ingrid Hanekamp
Dini Mögele
Indra van Stroe

Zaterdag gemengddubbel 35+
ATC Dronten 1
2e klasse

Rene Postma (aanvoerder)
Wilma Tolner
Jolanda Roest
Karin Kloosterziel
Koos Postma
Niels Versteeg

Zondag Jongens 11 t/m 17
ATC Dronten 1
1e klasse

Martijn Schippers (aanvoerder)
Niels Roos
Sam Goes
Maarten van der Kamp

Zondag Dames
ATC Dronten 1
4e klasse

Maaike Dorenbos (aanvoerder)
Zoë Oomkens
Noa Oomkens
Sanne Meijer
Laura van Jaarsveld
Laura Meijering

Zondag Jongens 11 t/m 17
ATC Dronten 2
2e klasse

Tom Halsema
Yori Oomkens
Joost Wesseling
Yassine Elmokh
Morris Gudmundson

 

 

Zomeravond 2018

Woensdagavond herendubbel 17+
ATC Dronten 1
3e klasse

Jan Lukassen
Gilles Wattel
Jan Leeuw
Jan Schelhaas
Alex Leeuw

Woensdagavond damesdubbel 17+
ATC Dronten 1
2e klasse

Rianne Smit
Ingrid de Jonge
Esther Klaver
Linda Wevers
Marijke Bangma

Woensdagavond gemengd dubbel 17+
ATC Dronten 1
3e klasse

Reint Lindenberg
Rene Lokken
Harriette Lokken
Richard Moens
Kirsten Moens
Anne-Martine Vahl

Woensdagavond gemengd dubbel 17+
ATC Dronten 2
3e klasse

Claudia Wesseling
Iris Visser
Michiel Koster
Sahida Idu
Anwar Idu
Devorah Wensink
Nico Hoogendijk

Najaar 2018

Vrijdagochtend dames dubbel 50+
ATC Dronten 1
3e klasse

Dorien Beijshuizen (aanvoerder)
Hanneke de Boer
Wil Houter
Henny van Woudenbergh


Donderdagavond
8&9-competitie
ATC Dronten 1
2e klasse

Manfred van Bilsen-Walravens (aanvoerder)
Jerry van Toorn
Sherida van Bruggen
John van Beek

Vrijdagavond heren dubbel 17+
ATC Dronten 1
1e klasse

Lennart de Jonge (aanvoerder)
Leo Ooms
Peter Ruiter
Joop Kroeze
Wilko Hagen
Matthy Groen
Tom Koole

Vrijdagavond heren dubbel 17+
ATC Dronten 2
2e klasse

Gilles Wattel (aanvoerder)
Jan Lukassen
Ed Schut
Jan Leeuw
Alex Leeuw
Rutger Brouwer

Vrijdagavond dames dubbel 17+
ATC Dronten 1
3e klasse

Lucia Noorman (aanvoerder)
Belinda Hoogduyn
Els Trollman
Corina Begeman
Ellen Heeren
Fia Sleurink

Vrijdagavond dames dubbel 17+
ATC Dronten 1
3e klasse

Cynthia Eefting (aanvoerder)
Saskia Veldman
Esther Roos
Florine Siderius
Leontien Heijna

Vrijdagavond gemengd dubbel 17+
ATC Dronten 1
3e klasse

Marijke Bangma (aanvoerder)
Sahida Idu
Niels van Baal
Anwar Idu

Vrijdagavond gemengd dubbel 17+
ATC Dronten 2
3e klasse

Tina Stuart (aanvoerder)
Bastian te Velde
Paul Broekhof
Iris Visser
Claudia Wesseling

Vrijdagavond gemengd dubbel 17+
ATC Dronten 3
3e klasse

Harriette Lokken (aanvoerder)
Rene Lokken
Richard Moens
Kirsten Moens
Ingrid de Jonge
Reint Lindenberg

   
Zaterdag gemengd dubbel 17+
ATC Dronten 1
2e klasse

Rene Postma (aanvoerder)
Karin Kloosterziel
Jolanda Roest
Niels Versteeg
Koos Postma

Zaterdag dames dubbel 17+
ATC Dronten 1
4e klasse

Anne-Martine Vahl (aanvoerder)
Tiny Haasjes
Kirsten Moens
Wendy Feenstra
Danielle Top
Marijke Bangma

 

Zondag Jongens 11 t/m 17
ATC Dronten 1
2e klasse

Niels Roos (aanvoerder)
Maarten van der Kamp
Sam Goes
Martijn Schippers

Zondag Jongens 11 t/m 17
ATC Dronten 2
3e klasse

Tom Halsema (aanvoerder)
Yori Oomkens
Sven van der Kaa
Yassine Elmokh
Morris Gudmundsson
Thijs Boogaard

Zondag Dames 
ATC Dronten 1
4e klasse

Sanne Meijer (aanvoerder)
Zoë Oomkens
Noa Oomkens
Maaike Dorenbos
Laura van Jaarsveld
Laura Meijering

Zondag Jongens Groen

Daniel Brussaard (aanvoerder)
Tijs Kuijkhoven
Hugo Dijkstra
Janiek Feenstra
Nick van Tessel
Toran Pit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0321-313270

Educalaan 20

Postbus 62
8250 AB Dronten
Nederland